Služby

Komplexné služby plus, ako servis lodí, servis motorov a predaj náhradných dielov na lode vám zabezpečí náš tím profesionálov. Súčasťou HB Mariny je aj príjemná a štýlová reštaurácia Marína, kde si môžete posedieť s priateľmi.
01

Servis a náhradné diely

Sme zložení z tímu profesionálov, ktorí sa o Vašu loď vedia postarať s maximálnou spoľahlivosťou a zárukou kvality. Ponúkame Vám kvalitný servis lodí a člnov, ktorý zahŕňa servis motorov a náhradných dielov, obhliadky a registráciu, ale tiež leštenie a čistenie lodí.
02

Marina, parkovanie lodí

Ponúkame najlacnejšie a bezpečné parkovanie lodí na suchu v priestoroch našej firmy monitorované kamerovým systémom, alebo parkovanie na vode v Marine pre 27 lodí s komplexnými službami. Každé miesto má elektrickú a vodovodnú prípojku.
03

Reštaurácia Marína

Poskytuje servis nielen Vašej lodi, ale aj Vášmu telu a duši. Podeľte sa s priateľmi o zážitky z plavby pri pohári dobrého vína v reštaurácii Marína. Ponúkame predovšetkým letné vychytávky jedál na grile, ryby, rebierka, cigánsku, klobásy, šaláty a veľa iného.
04

Kapitánske kurzy

Naša spoločnosť sa nezaoberá len predajom lodí, ale poskytujeme aj kapitánske kurzy a kurzy rádiooperátora. Kurzy sú dostupné v troch variantoch a to, kurz veliteľa námorného rekreačného plavidla, vodcu malého plavidla alebo kurz rádiooperátora.